Jei pritrūkote idėjų aktyviam laisvalaikiui ar savo asmeninei šventei, tokiai kaip gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris, o gal net ir vestuvės? Esame Jūsų paslaugoms!

Siūlome žaisti privačioje erdvėje su pripučiama aikštele arba miške.

Lasertag suaugusių grupėms

Daug kam lasertag asocijuojasi su žaidimu skirtu vaikam mažose patalpose. Mes kviečiame mažas patalpas iškeisti į nuotykį gamtoje.

Suaugusiems siūlome sudėtingesnius žaidimo scenarijus, didesnes miško erdves, radijo ryšį.

Turime puikų aksesuarą bernvakariams tai elektrošoko apyrankės. Jos be abejonės lazerių žaidimą perkėlė į kitą lygmenį! Tai puiki alternatyva tiems kurie rinkdavosi dažasvydį ar airsoft.

Mus renkasi ir airsoft fanai, kurie atsiveda savo atžalas pasitreniruoti. Jiems šis žaidimas dar per sunkus dėl laiko trukmės ir sužeidimų rizikos. Todėl džiaugiamės matydami kaip tėvai moko savo vaikus taktikų ir leidžia laiką kartu lasertag žaidimuose.

Žaidžiant ne pirmą kartą mūsų klientai patys pasiūlo kokio žaidimo jie norėtų. Skirtingos misijos, mačo trukmė, žaidėjų rolės: snaiperis, medikas, karys ir t.t. Viską užprogramuojame ir paleidžiame. Žaidimo elektronika neleis sukčiauti.

Galimybė išjungti mirgančias šviesas. Taip bus dar smagiau maskuotis ir žaisti miške.

žmogus žaidžia lasertag žiemos metu slepiasi už karinio automobilio
žmogus žaidžia lasertag žiemos metu slepiasi už karinio automobilio

Miške

žmonių grupė žaidžia lasertag gamtoje su pripučiama aikštele
žmonių grupė žaidžia lasertag gamtoje su pripučiama aikštele

Su mobilia aikštele

Švenčiate sodyboj, turite įmonės vakarėlį ar kitą progą su kompanija?

Atsipalaiduokite bendraukite, o mes atvešime lasertag areną į jūsų šventės vietą.

Turite didesnę kompaniją? Ne bėda galime surengti turnyrą ar žaisti pakaitomis. Taip galėsite stebėti kolegų žaidimą. Linksmai pasijuokti iš žaidimo situacijų kai draugą pašaus su elektrošoko impulsu.

Žaidimas su mobilia aikštele yra labiau sportinis primenantis dažasvydį. Taip žaidime atsiranda daugiau dinamikos.

Siūlome Jums žaisti nebūtinai dieną, bet ir sutemus naktį, kuomet įrangos šviesos mirgės dar ryškiau, o spalvotas aikštelės apšvietimas sukurs dar įdomesnę atmosferą. Kovokite, kad Jūsų komanda užgrobtų vėliavą (ar net dvi) ir taip laimėkite žaidimą. Pasistenkite patekti į priešininkų žaidimo bazę nenušauti. Svaidykitės tikrų granatų imitacijomis.

Neturite savo žaidimų erdvės? Siūlome atvykti pas mus, arba į mišką. Turime pasiūlyti bent keletą išmėgintų vietų aplink Vilnių, ar kitame mieste. Tiesiog susisiekite.