Apie mus

Esame mobili lazerių arena Vilniuje, teikianti išvežamo lasertag žaidimo paslaugą visoje Lietuvoje.

Su turimom pripučiamom kliūtim paversime Jūsų kiemą Laser Tag arena. O erdvė žaidimams miške yra neribota ir kaskart pritaikoma pagal žaidėjų kiekį, patirtį, bei amžių.

Vienu metu gali žaisti iki 16 asmenų, tačiau mums nėra problema pravesti renginį didesnei auditorijai - didesnį kiekį žaidėjų skirstome į kelis pogrupius ir vykdome žaidėjų rotaciją, arba organizuojame mini turnyrus.

Mūsų paslauga pritaikyta tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mūsų įrangos įvairovė leidžia sukurti scenarijus tiek pirmą kartą žaidžiantiems, tiek jau pažengusiems entuziastams.

Turime išskirtinės įrangos, ko tikrai ne visi gali pasiūlyti - bomba, granatos, bei ELEKTROŠOKO APYRANKĖS! Jos be abejonės perkėlė lazerių žaidimą į kitą lygmenį.

Esame tam, kad sukurtume šventę Jūsų erdvėje. Tai gali būti tiesiog šauni idėja kaip aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį su draugais. Arba tai gali būti pramoga Jūsų ar Jūsų vaikų gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, įmonių vakarėliams, vaikų stovykloms, mokyklos išleistuvėms ir pan. Galime veikti mokyklų koridoriuose, Jūsų ofisuose, drabužių parduotuvėse ar bet kur kitur, kur tik Jūs pasiūlysite. Norintiems žaisti, bet nerandantiems bendraminčių, nuolat siūlome OPEN žaidimus, kur gali žaisti kiekvienas norintis. O nuo gegužės vykstantys mūsų organizuojami turnyrai yra patys didžiausi ir įspūdingiausi mūsų renginiai, kuriuose tam, kad dalyvautum, visai nebūtina būti profesionalu.

Mūsų įranga atspari tiek lietui, tiek minusinei oro temperatūrai, o mūsų galimybės žaidimams - praktiškai neribotos.